0
Call Support:0532 565 66 88

Teslimat Şartları

TESLİMAT KURALLARI

1. Kargo ücretimiz perakende satışlarda tüm Türkiye'ye 12.00 türk lirasıdır. 150₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

2. Sipariş vermiş olduğunuz ürün, tarafımızdan en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ARAS, MNG veya YURTİÇİ kargo ile tarafınıza kargolanacaktır.

3. Ürününüz yola çıktıktan en geç 24 saat sonra tarafınıza takip numarası kargo firması tarafından sms ile size bildirilecektir.

3.1. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz 1 (bir) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir. Belirtilen 1 (bir) iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde şiparisiniz tarafımıza iade edilir. İade siparişinizin tekrar gönderilmesi için lütfen bizimle info@modayagmur.com.tr ya da +90 532 565 66 88 numaralı whatsapp hattından iletişime geçiniz.Kargo bedeli sizden yeniden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza sevk edilecektir.

4. Kargolarınızı teslim almadan önce lütfen paketinizi inceleyiniz. Zarar görmüş yırtık poşetleri kargo görevlisine bildirerek kabul etmeme hakkına sahipsiniz.

5. Resmi tatil günleri, cumartesi ve pazar günü kargolama yapılmaz. Ürünün stoklarımızda mevcut olması durumunda bir sonraki iş günü kargolaması yapılır.